Krepšelis
🎄 Artėjančių švenčių proga viskam nemokamas siuntimas :) 🎄
0
🎄 Artėjančių švenčių proga viskam nemokamas siuntimas :) 🎄

Slapukų politika

Slapukų politika

Atnaujinimai
Ši slapukų politika paskutinį kartą atnaujinta 2022-12-05 ir taikoma Europos ekonominės erdvės ir Šveicarijos piliečiams bei teisėtiems nuolatiniams gyventojams
1. Įvadas
Mūsų svetainėje https://gamesland.lt (toliau – svetainė) naudojami slapukai ir kitos susijusios technologijos (patogumo dėlei visos technologijos vadinamos slapukais). Slapukus taip pat naudoja mūsų pasitelktos trečiosios šalys. Toliau pateiktame dokumente informuojame jus apie slapukų naudojimą mūsų svetainėje.
2. Kas yra slapukai?
Slapukas – tai nedidelis paprastas failas, kuris siunčiamas kartu su šios svetainės puslapiais ir jūsų naršyklė jį išsaugo jūsų kompiuterio ar kito įrenginio kietajame diske. Jame išsaugota informacija gali būti grąžinta į mūsų arba atitinkamų trečiųjų šalių serverius kito apsilankymo metu.
3. Kas yra script’ai?
Skript’as – tai programos kodo dalis, naudojama tinkamam ir interaktyviam mūsų svetainės veikimui užtikrinti. Šis kodas vykdomas mūsų serveryje arba jūsų įrenginyje.
4. Kas yra žiniatinklio švyturys?
Tinklo švyturys (arba pikselių žyma) – tai nedidelis, nematomas teksto ar vaizdo fragmentas svetainėje, naudojamas svetainės srautui stebėti. Tam naudojami žiniatinklio švyturiai, kuriuose saugomi įvairūs duomenys apie jus.
5. Slapukai

5.1 Būtini slapukai

    • Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

5.2 Nuostatų slapukai

    • Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

5.3 Statistikos slapukai

    • Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

5.4 Rinkodaros slapukai

    • Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.

5.1 Neklasifikuoti slapukai

  • Neklasifikuoti slapukai – tai tokie slapukai, kurių klasifikavimą vykdome kartu su atskirų slapukų teikėjais.
6. Sutikimas
Kai pirmą kartą apsilankysite mūsų svetainėje, jums bus parodytas iškylantysis langas su paaiškinimu apie slapukus. Kai tik spustelėsite „Išsaugoti nustatymus“, jūs sutinkate, kad naudotume iššokančiame lange pasirinktas slapukų ir įskiepių kategorijas, kaip aprašyta šioje slapukų politikoje. Slapukų naudojimą galite išjungti per savo naršyklę, tačiau atkreipkite dėmesį, kad mūsų svetainė gali tinkamai neveikti.
7. Slapukų įjungimas/išjungimas ir šalinimas
8. Skundo pateikimas
Jei esate nepatenkinti tuo, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis (skundas dėl jų tvarkymo), turite teisę pateikti skundą duomenų apsaugos institucijai.
9. Kontaktiniai duomenys susisiekimui
El. paštas: info@gamesland.lt