Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Pristatymas

Skaitmeniniai žaidimų kodai (Steam, Origin, Uplay ir kt.) siunčiami į vartotojo registracijos metu pateiktą elektroninį paštą. Žaidimo / papildomo kortelės kodo pristatymas užtrunka 5min - 48val (savaitgaliais pristatymas gali užtrukti ilgiau), kadangi prekes išsiunčiame rankiniu būdu. Skaitmeninės prekės (žaidimų aktyvacijos raktai) pirktos GamesLand.lt elektroninėje parduotuvėje, atgal nepriimamos ir nekeičiamos pagal LR įstatymuose nustatytus reglamentus. Visus bandymus sukčiauti mes pranešame e-policijai. Prekės pristymo laikas pradedamas skaičiuoti nuo "vykdoma" būsenos.

P.S. Jei nerandate savo ieškomo žaidimo, prašome nesivaržyti ir drąsiai kreiptis į mus, o mes visada su malonumu Jums padėsime ir gausime bet kurį Jums norimą žaidimą už geriausią kainą.

Daugiau informacijos el.paštu: pirkimai@gamesland.lt