Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Partnerystės programa

Partnerystė - tai tokia programa, kurios metu reklamuodami savo unikalią nuorodą, galite kviesti draugus, pažįstamus ar nepažįstamus žmones, kurie pirkdami mūsų parduotuvėje, ne tik gaus prekę pigiau, tačiau ir Jums atneš naudos. Nuo kiekvieno registruoto žmogaus per jūsų unikalią nuorodą, bei pateikto ir apmokėto užsakymo jūs gausite 0.5 % nuo bendros užsakymo sumos. Šiuos pinigus Jūs galėsite kaupti iki minimalios išmokėjimo sumos, tuomet pateikti užklausą dėl išmokos pinigais ar konkrečia preke iš parduotuvės.

Šiek tiek apie programą:

1. Kiekvienas iš Jūsų turėsite unikalią nuorodą, per kurią galėsite kviesti klientus.
2. Gausite 0.5 % (ateityje procentas didės) nuo bendros užsakymo sumos, pvz: užsakymas 100 eurų - €0.5 jūs gausite tiesiogiai.
3. Minimali galima išmoka: €5 
4. Programa skirta norintiems nors kiek užsidirbti, ypač pravartu youtube kanalą turintiems ir nieko ten neuždirbantiems ar mokantiems gerai reklamuotis save.
5. Išmokėsite į bet kurį Lietuvos banką, paysera ar norimu žaidimu (turi užtekti turimo bonuso bei kaina bus mažiasnė nei parduotuvėje).


Norintiems dalyvauti šioje programoje, prašome susisiekti elektroniniu paštu pirkimai@gamesland.lt arba pakvieskite į draugus per steam ir parašykite BaubasPoLova